portal osiedli, dzielnic i miast
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Innova - sprawy osiedlowe » Forum » Parkowanie
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Parkowanie

Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3 ... 75, 76, 77, 78    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
wrocnys 
   

Początkujacy


Wiek: 36
Dołączył: Nie Wrz 25, 2016 18:14
Posty: 5
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Sty 23, 2017 19:43    Temat postu: Re: Parkowanie

Pozdrawiam kierowcę Forda za genialne parkowanie. Miejsce środkowe moje. Geniusz...

http://www.tinypic.pl/p9sf613bpcw7
PawelJ83 
   

VIP


Wiek: 40
Dołączył: Sob Mar 03, 2012 18:46
Posty: 1509
Skąd: Nyska 50

PostWysłany: Pon Sty 23, 2017 22:52    Temat postu: Re: Parkowanie

Przy tego typu zdjęciach tylko utwierdzam się w przekonaniu, że dobry sąsiad to skarb!

A tak z ciekawości to czy to auto zaczęło parkować na miejscu obok od niedawna ? ... bo jeżeli to "stały bywalec" to zastanawiam się co mogło być powodem zaprezentowanego parkowania ... chyba że to jakaś forma kary za Twoje parkowanie - podpadłeś czymś temu kierowcy ?

_________________
Adhibe rationem difficultatibus
wrocnys 
   

Początkujacy


Wiek: 36
Dołączył: Nie Wrz 25, 2016 18:14
Posty: 5
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Sty 23, 2017 23:06    Temat postu: Re: Parkowanie

Sęk w tym, że zawsze w tym miejscu stoi inne auto. Ja nigdy nie wystaje poza linie. Źle bym się czuł z tym. Tak już mam. Wydaje mi się że sąsiada który zawsze parkuje obok też ta osoba zablokowala. 1wszy raz mam taki problem.
No nic, info u ochroniarza jeśli będzie chciał rano wyjechać przede mną.
PawelJ83 
   

VIP


Wiek: 40
Dołączył: Sob Mar 03, 2012 18:46
Posty: 1509
Skąd: Nyska 50

PostWysłany: Pon Sty 23, 2017 23:11    Temat postu: Re: Parkowanie

Zastaw to auto swoim, zostaw kartkę za wycieraczką "chcesz wyjechać to zadzwoń" i wyjaśnij temat póki gorący ... zastanawiam się cały czas co bym zrobił na Twoim miejscu, gdybym zastał taki widok na swoim miejscu ... i poza oczywistym w*rwem to bym delikwenta zastawił.
_________________
Adhibe rationem difficultatibus
wrocnys 
   

Początkujacy


Wiek: 36
Dołączył: Nie Wrz 25, 2016 18:14
Posty: 5
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Sty 24, 2017 6:51    Temat postu: Re: Parkowanie

Jest zastawiony☺
PawelJ83 
   

VIP


Wiek: 40
Dołączył: Sob Mar 03, 2012 18:46
Posty: 1509
Skąd: Nyska 50

PostWysłany: Wto Sty 24, 2017 7:34    Temat postu: Re: Parkowanie

Daj znac jaki byl final + tłumaczenie
_________________
Adhibe rationem difficultatibus
mysterielle 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Pią Kwi 01, 2016 12:19
Posty: 24
Skąd: Nyska

PostWysłany: Wto Sty 24, 2017 9:31    Temat postu: Re: Parkowanie

Przed chwila wjeżdżając do garażu spotkałam właściciela tego forda, jakas babcia ewidentnie 'trzymała ' mu garaż zeby sie brama nie zamknęła. Zatrzymałam sie i zwróciłam Panu (Ok 70tki) uwagę ze stanął na cudzym miejscu i ktos przez niego nie mogl zaparkować . Dziadek machnął na mnie ręka i wybąkał ze to jego dwa miejsca.. wiec sie pytam czy jest pewien bo ma kartkę za szyba od osoby parkujacej obok. Brzydko mówiąc olał mnie i wsiadł do auta, przy wyjeździe zdybał go ochroniarz i mieli dośc krótka wymianę zdań bo babcia sie zapakowała do auta i kierowca czym prędzej odjechał. Ehh ludzie . Ja bym wzywała lawetę i odholowała delikwenta. Miejsce parkingowe jest nasza własnością przeciez.
WojtekMG 
   

Zaawansowany Forumowicz


Wiek: 38
Dołączył: Pią Sty 13, 2012 20:40
Posty: 341
Skąd: Świebodzice

PostWysłany: Wto Sty 24, 2017 12:21    Temat postu: Re: Parkowanie

Nie jest to takie proste jak się wydaje, właśnie walczę z takimi Palantami co myślą że jak miejsce nie jest sprzedane to można na nim parkować ponieważ jest wolne Smile Lawety odmawiają odholowania. Zrobią to tylko w obecności Policji/SM, a oni mają to w dupie i mówią że nie mogą.
wrocnys 
   

Początkujacy


Wiek: 36
Dołączył: Nie Wrz 25, 2016 18:14
Posty: 5
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Sty 24, 2017 14:54    Temat postu: Re: Parkowanie

Dzięki bardzo za zwrócenie uwagi. Następnym razem zwołam ekipę i przeniesiemy auto albo wyciągne je na lince jakimś większym autem.

update:
Auto stoi dwa miejsca wcześniej, widocznie kierowca odnalazł swoje zaginione miejsca parkingowe. Może się trochę zawstydził kartką i gapą jaką zrobił, więc nie chciał się przyznać Wink
khad71 
   

VIP


Dołączył: Pon Lip 09, 2012 13:18
Posty: 1168
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Sty 24, 2017 21:32    Temat postu: Re: Parkowanie

Heh, jakbyście wiedzieli ile osób ma piloty do naszych garaży na lewo i ile osób parkuje na Jana na czyichś miejscach.. niektórzy po dwa auta - obserwują gdzie nikt nie staje i heja - jak niczyje to moje Very Happy Jeden właściciel nawet wyczaił i postawił sobie bramkę na miejscu postojowym Very Happy
PawelJ83 
   

VIP


Wiek: 40
Dołączył: Sob Mar 03, 2012 18:46
Posty: 1509
Skąd: Nyska 50

PostWysłany: Śro Sty 25, 2017 9:20    Temat postu: Re: Parkowanie

mysterielle napisał:
zwróciłam Panu (Ok 70tki) uwagę ze stanął na cudzym miejscu

mysterielle napisał:
Dziadek machnął na mnie ręka i wybąkał ze to jego dwa miejsca

wrocnys napisał:
Auto stoi dwa miejsca wcześniej, widocznie kierowca odnalazł swoje zaginione miejsca parkingowe


temu jegomościowi potrzebne są natychmiastowe badania okresowe zdolności psychomotorycznych! ... skoro nie rozróżnia które miejsce jest jego, parkując przy tym na dwóch nieswoich to strach pomyśleć jakby się zachował na skrzyżowaniu ulic dwujezdniowych + torowiska przy awarii świateł Shocked

khad71 napisał:
jakbyście wiedzieli ile osób ma piloty do naszych garaży na lewo i ile osób parkuje na Jana na czyichś miejscach

Jeżeli to prawda, to już temat wyłącznie wszystkich tych, którzy wykupili miejsca postojowe pod swoimi budynkami i płacą comiesięczne zaliczki na ich utrzymanie, ale z nich nie korzystają ... oczywiście takie parkowanie jest moralnie naganne, ale przynajmniej wspólnota nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów.
A jak ktoś chce być czyimś sponsorem to cóż ... filantropia jest podobno trendy Wink
khad71 
   

VIP


Dołączył: Pon Lip 09, 2012 13:18
Posty: 1168
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Śro Sty 25, 2017 22:21    Temat postu: Re: Parkowanie

Tak jak piszesz - ktoś np. wynajął mieszkanie, a miejsce postojowe stoi puste, jest kilka takich przypadków skrzętnie wykorzystywanych przez amatorów parkowania w garażu Wink
khad71 
   

VIP


Dołączył: Pon Lip 09, 2012 13:18
Posty: 1168
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Lut 21, 2017 21:35    Temat postu: Re: Parkowanie

Dziwne zwyczaje na tym naszym osiedlu. Dziś znowu jakieś jabłko poleciało koło Żabki. Chyba jakiś kierowca się wkurzył, bo odesłał to, co z niego zostało, w któryś z balkonów Very Happy to już chyba otwarta wojna Rotfl
khad71 
   

VIP


Dołączył: Pon Lip 09, 2012 13:18
Posty: 1168
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Lut 01, 2018 9:17    Temat postu: Re: Parkowanie

Uwaga, właśnie pojawiły się nowe znaki zakazu zatrzymywania na osiedlu. Mogę się założyć, że SM przyjedzie na żniwa licząc na element zaskoczenia Wink
Biacho 
   

Forumowicz


Dołączył: Nie Maj 19, 2013 14:28
Posty: 124
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Lut 01, 2018 10:48    Temat postu: Re: Parkowanie

Może w końcu będzie podstawa żeby blokowali albo mandatowali parkujących na trawie.
Odpowiedz do tematu Strona 76 z 78 Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3 ... 75, 76, 77, 78    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Forum Wrocław

  

osiedla Wrocławia:

  Andaluzja Angel Wings Apartamenty Czysta Apartamenty North Apartamenty Piaskowa Apartamenty przy Mińskiej Apartamenty Rakowiecka Aparthotel Invite Atrium Geo Braterska Brzeska 5 Brzozowe Zacisze Bursztynowa Bursztynowe Butterfly Centauris Centrum Maślic Małych Centrum Partynice Centrum Południowe Corte Verona Cybulskiego 20 Czajkowskiego Cztery Pory Roku Giardini Verona Grójecka 10 Hauke-Bosaka Hubertus Huby Impressio Innova Inwestycja w Leśnicy Jana III Sobieskiego Jesionowy Zakątek Justin Center Kępa Leśnicka Kępa Staromiejska Kiełczów (Milart) Korona Kościuszki - Prądzyńskiego Kręta 10 Krzycka 92 Kukuczki (Milart) Kurkowa 14 Lawendowe Legnicka 17 Literackie Lofty Platinum Lokum di Trevi Lokum Mosiężna Maestro Malownicze Małe Wilczyce Mozaika Mój Grabiszynek Muchobór Wielki-Portero Na Księżu Małym Na Życzliwej Nowy Horyzont Oaza Odra House Odra Tower Ogrody Grabiszyńskie Ogrody Halera Ogrody Reja Olimpia Port Ołtaszyn Park Opolska Orion Osiedle Mieszczańskie Osiedle Odkrywców Park Avenue Parkowa Ostoja Parkowe Parkowe (Budnest) Partynice Pastelowy Gaj Piastowskie Planty Zawidawie Pod Dębami Pod Platanami Pod Przyjaznym Adresem Potokowa Pretficza 40 Promenady Wrocławskie Przy Słowiańskim Wzgórzu Przyjaźni Racławicka Park Rezydencja Borek Rezydencja Dąbie Rezydencja Staromiejska Rodzinna Enklawa Różana Dolina Rumiankowe Sky Tower Słoneczne Sady Słoneczny Zakątek Sol De Levante Stabłowice II Stabłowicka 77 Sułowska Supińskiego 6, 6a Szybka ŚRÓDMIEŚCIE odnowa Tarnogaj Tęczowe Tęczowy Raj - Apart House Trinity Residence Verity Rivage Verity Rosa Verity UpTown Villa Blanca Villa Vratislavia Ville Murano Vratislavia Residence Wilanowskie Willa Gardenia Wille przy Potokowej Wojszyce Klasztorna Zacisze Krzemienieckie Zakątek na Wietrznej Zegarmistrzowska Zielona Etiuda Zielona Pergola Zielona Przystań Zielona Wyspa Zielone Stabłowice Zielone Wzgórze Zielony Szelest Zielony Zakątek Zielony Zakątek Murapol Zimowe Ogrody Złociste Jarzębiny II Złota Podkowa Zwycięska Zwycięska 14c

dzielnice Wrocławia:

  Fabryczna Krzyki Psie Pole Stabłowice Stare Miasto Śródmieście

W REGIONIE:
Jelenia Góra Legnica Wałbrzych Wrocław

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama