portal osiedli, dzielnic i miast
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Innova - sprawy osiedlowe » Forum » Apartamenty Innova
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Apartamenty Innova

Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3, 4    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
gaudi1 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Wto Lip 22, 2014 21:42
Posty: 13
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Kwi 17, 2017 21:44    Temat postu: Re: Budynek 6.4 & 6.5 (Apartamenty Innova)

Marcin14 napisał:
https://filetea.me/n3whWPCONLGTeaX8Wu1lbmWcg/dl?1a270557-0f58-40c3-8fad-7b0260e2cf11


Link nie działa.
Marcin14 
   

VIP


Dołączył: Czw Paź 16, 2014 10:14
Posty: 850
Skąd: Innowa

PostWysłany: Śro Kwi 19, 2017 22:03    Temat postu: Re: Budynek 6.4 & 6.5 (Apartamenty Innova)

Na stronie dewelopera pojawiły się już wizualizacje. Wow nie myślałem, że sa się ukryć gęstość zabudowy, brawo dla gafika.
http://www.osiedle-innova.com/pl_galeria.html
khad71 
   

VIP


Dołączył: Pon Lip 09, 2012 13:18
Posty: 1168
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Kwi 20, 2017 23:49    Temat postu: Re: Budynek 6.4 & 6.5 (Apartamenty Innova)

No w wizualizacjach naszego osiedla też ich nieźle poniosła fantazja, prawie jakbyśmy mieli mieszkać w parku czy lesie, także dowolność pełna widzę Very Happy
Marcin14 
   

VIP


Dołączył: Czw Paź 16, 2014 10:14
Posty: 850
Skąd: Innowa

PostWysłany: Pią Kwi 21, 2017 21:51    Temat postu: Re: Budynek 6.4 & 6.5 (Apartamenty Innova)

Przeglądałem nowe studium i jak narazie propozycja parku z drogą rowerową wzdłuż torów jest wpisana. Może by tak wspólnymi silami pomóc miastu w zrealizowaniu tego planu. Na pewno sprzedaż mieszkań z widokiem na park a nie na niezagospodarowane haszcze byłaby lepsza, betonu w tej okolicy już wystarczy (punkt piękna i dodatkowe osiedla przy nyskiej)

Zielony pasek to szpalery drzew z planu zagospodarowania przestrzennego.
Jak narazie szpaler na jesionowej składa się z szczepek drzew.

Ciekawy jest również rys. 14 dot. komunikacji publicznej, jasnoniebieska droga rowerowa i stacja kolejowa kolei podmiejskiej.

http://www.geoportal.wroclaw.pl/studium/



Komunikacja.PNG

Komunikacja.PNG





Zielen1.png

Zielen1.png


cascatelle 
   

Nowy na forum


Dołączył: Czw Wrz 28, 2017 13:27
Posty: 2
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Wrz 28, 2017 13:36    Temat postu: Re: Budynek 6.4 & 6.5 (Apartamenty Innova)

Dzień dobry wszystkim!
Za dni parę podpisuję umowę kupna mieszkania w budynku 6.1 i po chwilowej euforii z podjętej decyzji, znów naszła mnie fala wątpliwości.... Jak przeczytałam w poprzednich wpisach, Osiedle Innova i Apartamenty Innova, to dwie różne bajki (naprawdę?), ale że deweloper ten sam, pozwolę sobie zapytać Was o Wasze wrażenia. Wszystko w porządku? Nie było jakiś szalonych opóźnień w odbiorze mieszkań? Jakość wykonania zadowalająca? Będę wdzięczna za wszelkie opinie Smile
rafal_82 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Czw Wrz 26, 2013 11:22
Posty: 291
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Wrz 28, 2017 17:00    Temat postu: Re: Budynek 6.4 & 6.5 (Apartamenty Innova)

cascatelle napisał:
Jak przeczytałam w poprzednich wpisach, Osiedle Innova i Apartamenty Innova, to dwie różne bajki (naprawdę?)

Nie wiem, co to znaczy różne "bajki", natomiast na pewno są to budynki należące do różnych wspólnot mieszkaniowych. A to wyłącznie członkowie wspólnoty posiadają prawa do części wspólnych. I chyba tu (oczywiście poza wysokością budynków) widać największą różnicę pomiędzy Osiedlem Innova i Apartamentami Innova - możesz porównać np. liczbę ogólnodostępnych miejsc postojowych czy placów zabaw.
PawelJ83 
   

VIP


Wiek: 40
Dołączył: Sob Mar 03, 2012 18:46
Posty: 1509
Skąd: Nyska 50

PostWysłany: Czw Wrz 28, 2017 21:56    Temat postu: Re: Apartamenty Innova

cascatelle napisał:
Nie było jakiś szalonych opóźnień w odbiorze mieszkań?

Budynek 4 > mieszkania oddane terminowo

cascatelle napisał:
Jakość wykonania zadowalająca?

Budynek 4 > jakość wykonania mojego mieszkania jest wg mnie bardzo zadowalająca. Ode mnie minus za pękający tynk na ścianach ... ale to nie oznacza, że generalnie nie obyło się bez przykrych niespodzianek na osiedlu > z tego co pamiętam to ludzie zgłaszali takie problemy jak:
- odpadający tynk z sufitu,
- grzyb na ścianie między sypialnią, a łazienką,
- ponadnormatywne i masowe spękania ścian,
- zalewanie szybów wind i/lub hali garażowej po intensywnych opadach deszczu,
- problem ze szczelnością okien
- problem nadmiernej głośności wentylacji mechanicznej,
- zakłócona cyrkulacja powietrza przy wentylacji grawitacyjnej

cascatelle napisał:
Wszystko w porządku?

Budynek 4:
1. usterki stwierdzone podczas odbioru mieszkania zakwalifikowałbym jako nieistotne
2. usterki z pkt. 1 usunięte przez GW w umówionym terminie (brak większych problemów)
3. szybkie i sprawne przeniesienie własności
4. po około 5 latach użytkowania mieszkania bez większych "przygód" > najwidoczniej miałem dużo szczęścia

cascatelle napisał:
Osiedle Innova i Apartamenty Innova, to dwie różne bajki (naprawdę?)

Nie aż tak różne > dew ten sam, koncepcja architektoniczna zbliżona ... jedyne co nas różni to fakt, że pod względem prawnym jesteśmy dwiema osobnymi (czytaj: niezależymi od siebie) wspólnotami mieszkaniowymi.

cascatelle napisał:
Za dni parę podpisuję umowę kupna mieszkania w budynku 6.1 i po chwilowej euforii z podjętej decyzji, znów naszła mnie fala wątpliwości

Trochę nie ta kolejność! LOL! Wink
Ps. A to podobno tak jak przed ślubem
gaudi1 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Wto Lip 22, 2014 21:42
Posty: 13
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Paź 01, 2017 19:28    Temat postu: Re: Budynek 6.4 & 6.5 (Apartamenty Innova)

Hej,

Ma ktos informacje kiedy zostanie otwarta silownia pod pierwszym wiezowcem?
Ruda102 
   

Bywalec


Wiek: 38
Dołączył: Czw Lut 13, 2014 10:16
Posty: 32
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Paź 03, 2017 17:39    Temat postu: Re: Budynek 6.4 & 6.5 (Apartamenty Innova)

To chyba nie będzie siłownia tylko fitness Sad
khad71 
   

VIP


Dołączył: Pon Lip 09, 2012 13:18
Posty: 1168
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Paź 03, 2017 23:47    Temat postu: Re: Apartamenty Innova

na fitnessie też da radę przytyrać Wink

https://www.youtube.com/watch?v=fRscYVvEFt8
cascatelle 
   

Nowy na forum


Dołączył: Czw Wrz 28, 2017 13:27
Posty: 2
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Paź 10, 2017 12:42    Temat postu: Re: Apartamenty Innova

Dzięki wszystkim za odpowiedzi Smile
Dobrego dnia!
r0wl3n 
   

Nowy na forum


Wiek: 31
Dołączył: Pon Mar 05, 2018 10:33
Posty: 2
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Mar 05, 2018 10:39    Temat postu: Re: Apartamenty Innova

Hej ludzie!
Zauważyłem temat i stwierdziłem, że go dogrzebie i chciałem zapytać, czy ktoś odebrał już mieszkania z apartamentów 6.3? Pytam, bo mam rezerwacje do wtorek, aby podjąć decyzje odnośnie mieszkania w 6.2, ale widziałem tematy, gdzie ludzie z tego osiedla pokazywali napuchnięte ściany i odpadające tynki, a fadesa niby dawał odpowiedz, że majster z dużo gruntu nałożył... trochę się przeraziłem i jestem w kropce. Byliśmy prawie zdecydowaniu, ale w świetle tego co przeczytaliśmy, chcielibyśmy uzyskać opinie osób z 6.3, ale również osób z inwestycji osiedlowej Wink
Marcin14 
   

VIP


Dołączył: Czw Paź 16, 2014 10:14
Posty: 850
Skąd: Innowa

PostWysłany: Pon Mar 05, 2018 11:35    Temat postu: Re: Apartamenty Innova

A jakie plusy przyciągnęły cię akurat do tej inwestycji?
Czyżby sentyment za minioną epoką i serialem Alternatywy 4?
Zeby ci te plusy nie przysłoniły minusów, zastanów się:
- ile procent mieszkań jest/będzie pod wynajem
- gdzie będzie parkować choćby rodzina, która przyjedzie w gości (to może być zaleta, żadziej będziesz widział teściową)
- jak się mieszka w społeczności liczącej ponad 200 mieszkań.

Co do pękających tynków, według ostatnich pism dewelopera nie jest to wina wykonawcy. Stropy się uginają zgodnie z polskimi normami Smile
r0wl3n 
   

Nowy na forum


Wiek: 31
Dołączył: Pon Mar 05, 2018 10:33
Posty: 2
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Mar 05, 2018 12:36    Temat postu: Re: Apartamenty Innova

Lokalizacje wybrałem świadomie. Chciałem mieszkać bliżej miasta, a biorąc pod uwagę charakter miasta i ilość uniwersytetów, nie spodziewam się, że nie będą wynajmowane lokale. Gdybym chciał uciec od studentów, to soltysowice/jagodno, ale nie na tym mi zależy. Rozważam pomiędzy innovą a promenadami, więc chyba jeszcze większym molochem studenckim. Bardziej bałem się kwesti związanych z dewem i jego wykonawcą. Słyszałem o problemach i walce, żeby cokolwiek poprawić. Dla mnie akurat ważnym aspektem jest, żeby nie wtopić kasy. Chce wybrać większe mieszkanie i nie przewiduje kasy na poprawki, których powinien dokonać dew.
michalbw 
   

Nowy na forum


Wiek: 39
Dołączył: Pon Mar 05, 2018 13:51
Posty: 1
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Mar 05, 2018 14:04    Temat postu: Re: Apartamenty Innova

cześć, ja już nie tylko odebrałem ale do końca tygodnia będę miał w pełni wykończone mieszkanie w 6.3. Jeżeli chodzi o standard wykonania to na pewno wszystko jest na poziomie bardzo dobrym, przy odbiorze było kilka minimalnych poprawek jeżeli chodzi o malowanie, ale to pierdoły. Dodatkowo podwykonawca dewelopera (mówię zarówno o kierowniku na miejscu jak i pracownikach) chętnie pomagają w drobnych rzeczach, jeżeli się takie znajdą. Więc tutaj bardziej na plus.. ale jeżeli chodzi o spuchnięty tynk.. to tak, problem się gdzieniegdzie pojawił, bo jednak wszystko się tam odbywało bardzo szybko... zdecydowanie za szybko, zanim budynek odpowiednio osiadł. U mnie problemu nie ma, u sąsiada spuchł spory kawałek tynku, natomiast zostało to naprawione (już oczywiście po odbiorze) w terminie 1 dnia od daty zgłoszenia problemu - za darmo. Nie wiem jak w innych przypadkach... ale spodziewam się że jest podobnie. Generalnie odczucia póki co są bardzo ok Smile Problem z brakiem miejsc oczywiście nie dotyczy tylko apartamentów innova (wysokich budynków) tylko całego osiedla, gdzie auta poparkowane są nie raz tak że ciężko przejechać. No ale.. mi tam akurat nie zależy żeby teściowa miała wygodnie (wręcz przeciwnie) ;D więc jak dla mnie nawet lepiej. Poza tym nie ma w takich rejonach miejsc gdzie można swobodnie zaparkować przy bloku, nie w takiej odległości od centrum.
Odpowiedz do tematu Strona 3 z 4 Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3, 4    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Forum Wrocław

  

osiedla Wrocławia:

  Andaluzja Angel Wings Apartamenty Czysta Apartamenty North Apartamenty Piaskowa Apartamenty przy Mińskiej Apartamenty Rakowiecka Aparthotel Invite Atrium Geo Braterska Brzeska 5 Brzozowe Zacisze Bursztynowa Bursztynowe Butterfly Centauris Centrum Maślic Małych Centrum Partynice Centrum Południowe Corte Verona Cybulskiego 20 Czajkowskiego Cztery Pory Roku Giardini Verona Grójecka 10 Hauke-Bosaka Hubertus Huby Impressio Innova Inwestycja w Leśnicy Jana III Sobieskiego Jesionowy Zakątek Justin Center Kępa Leśnicka Kępa Staromiejska Kiełczów (Milart) Korona Kościuszki - Prądzyńskiego Kręta 10 Krzycka 92 Kukuczki (Milart) Kurkowa 14 Lawendowe Legnicka 17 Literackie Lofty Platinum Lokum di Trevi Lokum Mosiężna Maestro Malownicze Małe Wilczyce Mozaika Mój Grabiszynek Muchobór Wielki-Portero Na Księżu Małym Na Życzliwej Nowy Horyzont Oaza Odra House Odra Tower Ogrody Grabiszyńskie Ogrody Halera Ogrody Reja Olimpia Port Ołtaszyn Park Opolska Orion Osiedle Mieszczańskie Osiedle Odkrywców Park Avenue Parkowa Ostoja Parkowe Parkowe (Budnest) Partynice Pastelowy Gaj Piastowskie Planty Zawidawie Pod Dębami Pod Platanami Pod Przyjaznym Adresem Potokowa Pretficza 40 Promenady Wrocławskie Przy Słowiańskim Wzgórzu Przyjaźni Racławicka Park Rezydencja Borek Rezydencja Dąbie Rezydencja Staromiejska Rodzinna Enklawa Różana Dolina Rumiankowe Sky Tower Słoneczne Sady Słoneczny Zakątek Sol De Levante Stabłowice II Stabłowicka 77 Sułowska Supińskiego 6, 6a Szybka ŚRÓDMIEŚCIE odnowa Tarnogaj Tęczowe Tęczowy Raj - Apart House Trinity Residence Verity Rivage Verity Rosa Verity UpTown Villa Blanca Villa Vratislavia Ville Murano Vratislavia Residence Wilanowskie Willa Gardenia Wille przy Potokowej Wojszyce Klasztorna Zacisze Krzemienieckie Zakątek na Wietrznej Zegarmistrzowska Zielona Etiuda Zielona Pergola Zielona Przystań Zielona Wyspa Zielone Stabłowice Zielone Wzgórze Zielony Szelest Zielony Zakątek Zielony Zakątek Murapol Zimowe Ogrody Złociste Jarzębiny II Złota Podkowa Zwycięska Zwycięska 14c

dzielnice Wrocławia:

  Fabryczna Krzyki Psie Pole Stabłowice Stare Miasto Śródmieście

W REGIONIE:
Jelenia Góra Legnica Wałbrzych Wrocław

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama