portal osiedli, dzielnic i miast
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Innova - sprawy osiedlowe » Forum » Budynek 4
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Budynek 4

Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3 ... 92, 93, 94, 95    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
PawelJ83 
   

VIP


Wiek: 40
Dołączył: Sob Mar 03, 2012 18:46
Posty: 1509
Skąd: Nyska 50

PostWysłany: Pon Lis 28, 2016 13:54    Temat postu: Re: Budynek 4

WojtekMG napisał:
Wiec jeśli ktoś oskarży mnie że ukradli mu rower przez te podpórki poproszę go grzecznie żeby nabrał prędkości uderzył głową w ścianę i zastanowił się raz jeszcze czy to co mówi ma sens.

Chętnie to zobaczę Smile bo napewno będę na każdym spotkaniu rocznym

WojtekMG napisał:
Ochrona to jest pic na wodę, kiedyś koledze ukradli klucze od mieszkania przyjechał Pan ślusarz wiercił o 22 w zamkach hałasu na cały blok ochrony nie było nikt z sąsiadów nawet nie wyszedł zobaczyć czy czasem ktoś nie okrada ich domu.

Słyszałem o tym od samego zainteresowanego i z przykrością stwierdzam (co zresztą ostatnimi czasy mocno podkreślam), że żyjemy w jednym wielkim lemingowie

Jak już pisałem nie mam nic przeciwko nóżkom, a przedstawiam jedynie ewentualne kontragrumenty, bo jak każde rozwiązanie również to ma i swoje minusy - rozwiąże problem Twojego wychodzenia z wózkiem, ale np. spowoduje ciągłe otwarcie drzwi na oścież i znajdą się inni którzy będą głośno się domagać ich demontażu itp. itd.
Ponawiam zatem pytanie do Ciebie skoro kiedyś problemem była obowiązująca rękojmia to dlaczego (kiedy już jej nie ma) nadal KVWe nie chce ich zamontować ? Zapytałeś o to opiekuna ? czy będziemy tak sobie spekulować anonimowo na forum w nieskończoność ?
klisza 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Śro Gru 17, 2014 12:42
Posty: 201
Skąd: 5.x

PostWysłany: Pon Lis 28, 2016 14:35    Temat postu: Re: Budynek 4

Pierwszy lepszy wynik z google:

http://www.geze.pl/?id=19903&tt_products[backPID]=19833&tt_products[product]=94&tt_products[cat]=16&cHash=4ffd4ad1c1

Skoro są zamykacze z funkcją opóźnienia zamykania, może to by rozwiązało problem?
khad71 
   

VIP


Dołączył: Pon Lip 09, 2012 13:18
Posty: 1168
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Lis 28, 2016 14:35    Temat postu: Re: Budynek 4

NO to nie będzie nóżek to będą drzwi poharatane od podkładanych kamieni (często w szparę między drzwiami, a futryną), poobijane ściany i potłuczone klosze, bo trzeba drzwiami mocno bujnąć żeby się do końca otworzyły i dały przejść przez wiatrołap bez siłowania się, kopania, czy tylko co tam sobie kto wymyśli mając zajęte obie ręce. Jakby się kierować kryteriami, że ktoś będzie je zostawiał otwarte to nigdzie nigdy nie dojdziemy, trzeba jednak dać ludziom jakiś kredyt zaufania, równie dobrze moglibyśmy wymontować klamki i postawić ochroniarzy na każdych wejściach. Niepewny
rexopl 
   

VIP


Wiek: 39
Dołączył: Nie Wrz 02, 2012 20:35
Posty: 775
Skąd: Nyska 50

PostWysłany: Pon Lis 28, 2016 14:41    Temat postu: Re: Budynek 4

klisza napisał:
Skoro są zamykacze z funkcją opóźnienia zamykania, może to by rozwiązało problem?

Nie rozwiąże, bo jak masz wnieść kilka pudel, to szlak trafia co chwilę walczyć z drzwiami.
Sam raz na 2 miechy przywożę sobie dostawę i się pałuję z drzwiami za każdym razem.
Ja się staram jeszcze z nimi obchodzić dosyć łagodnie, ale zapewniam, że nie wszyscy.
Tak jak pisałem wcześniej, widziałem stopki już na kilku nowych osiedlach. Tylko u nas graniczy z cudem cokolwiek zrobić.
Marcin14 
   

VIP


Dołączył: Czw Paź 16, 2014 10:14
Posty: 850
Skąd: Innowa

PostWysłany: Pon Lis 28, 2016 21:10    Temat postu: Re: Budynek 4

Z drugiej strony to po pierwszej walce z drzwiami przygotowałem sobie kliny i już z nimi nie walczę.

Ciagle widze budowlańców lub firmy przewozowe, które nie mają i podpierają czymkolwiek lub dewastują siłowniki.

Zastanawiam się czy nie kupić takiego sklepowego wózka, żeby przewoźić zakupy.
rexopl 
   

VIP


Wiek: 39
Dołączył: Nie Wrz 02, 2012 20:35
Posty: 775
Skąd: Nyska 50

PostWysłany: Pon Lis 28, 2016 21:59    Temat postu: Re: Budynek 4

Tak na pewno będę nosił kliny przy sobie cały czas ;D.
Już widzę każdego z klinami jak lata Razz.

Ogólnie kliny są ok ale jak masz zorganizowane wszystko. A czasami skądś wracasz i po prostu by się przydała możliwość zatrzymania gwiezdnych wrót Smile.
WojtekMG 
   

Zaawansowany Forumowicz


Wiek: 38
Dołączył: Pią Sty 13, 2012 20:40
Posty: 341
Skąd: Świebodzice

PostWysłany: Czw Gru 01, 2016 12:00    Temat postu: Re: Budynek 4

rexopl napisał:
Tak na pewno będę nosił kliny przy sobie cały czas ;D.
Już widzę każdego z klinami jak lata Razz.

Ogólnie kliny są ok ale jak masz zorganizowane wszystko. A czasami skądś wracasz i po prostu by się przydała możliwość zatrzymania gwiezdnych wrót Smile.


Ja chyba sobie też walnę klina z rana Smile
Baalberith 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Pon Lip 08, 2013 19:09
Posty: 239
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Gru 03, 2016 9:42    Temat postu: Re: Budynek 4

WojtekMG napisał:

Ja chyba sobie też walnę klina z rana Smile


Dałbym "Lubę to" ! Very Happy
Marek87 
   

Forumowicz


Wiek: 36
Dołączył: Wto Mar 19, 2013 20:22
Posty: 115
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Gru 19, 2016 17:02    Temat postu: Re: Budynek 4

Czy ktoś oprócz mnie zgłaszał to, że drzwi przy wjeździe do garażu się nie zamykają? Usterkę zauważyłem już dawno temu (jakoś na początku grudnia mniej więcej), ale nie miałem czasu tego zgłosić, zgłosiłem to w środę 14 grudnia do Kabarowskiego (poinformował mnie że tak się dzieje od zmian temperatur i miał kogoś wysłać w celu naprawienia tego). W sobotę 17 grudnia oczywiście drzwi nadal nie były naprawione, nie wiem jak jest dzisiaj bo nie wychodziłem tamtędy. Ogólnie to tylko ja uważam, że zarządca nie wywiązuje się ze swoich obowiązków? To że każdy może wejść do garażu a co za tym idzie do klatek i być może w najgorszym przypadku do mieszkań jest zależne od temperatury zewnętrznej to jakaś kpina. Jeśli nadal nie zostało to naprawione to składam skargę do kvwe że zarządca nie wywiązuje sie ze swoich obowiązków. Ciekawe kto w takim przypadku odpowiada za kradzieże włamania itd skoro do całego bloku legalnie może wejść każdy?
rexopl 
   

VIP


Wiek: 39
Dołączył: Nie Wrz 02, 2012 20:35
Posty: 775
Skąd: Nyska 50

PostWysłany: Nie Lut 12, 2017 22:44    Temat postu: Re: Budynek 4

Cześć szybie pytanie - działo się coś z napięciem przez weekend w 50?
Wyjeżdżałem w piątek ok 16 i było wszystko ok.
Sprawdzałem w sobotę około 13 i już nie miało mieszkanie zasilania - okazało się, że różnicówka wywaliła jak mnie nie było, a reszta bezpieczników ok.
PawelJ83 
   

VIP


Wiek: 40
Dołączył: Sob Mar 03, 2012 18:46
Posty: 1509
Skąd: Nyska 50

PostWysłany: Pon Lut 13, 2017 7:06    Temat postu: Re: Budynek 4

U mnie wszystko ok. Byłem w domu cały weekend
_________________
Adhibe rationem difficultatibus
Marcin14 
   

VIP


Dołączył: Czw Paź 16, 2014 10:14
Posty: 850
Skąd: Innowa

PostWysłany: Pon Lut 13, 2017 22:25    Temat postu: Re: Budynek 4

Różnicówka = coś nie tak w mieszkaniu/balkonie/dzwonku.

Nie bez powodu dopisałem balkon, lampa i gniazdko na balkonie też mają uziemnienie, zwarcie uziemnienia z neutralnym = wybicie różnicówki

Teraz masz możliwość sprawdzenia na stronie Taurona z dokładnością co do godziny kiedy spadł pobór prądu (patrz ami plus)
rexopl 
   

VIP


Wiek: 39
Dołączył: Nie Wrz 02, 2012 20:35
Posty: 775
Skąd: Nyska 50

PostWysłany: Pon Lut 13, 2017 23:49    Temat postu: Re: Budynek 4

Niby tak, licznik mi wymienili już pół roku temu i dostałem kartkę.
A do dziś jak próbuję się logować to dostaję:
Cytat:
Przepraszamy, rejestracja w portalu TAURON eLicznik nie jest możliwa.
W Twoim domu, firmie (lub garażu) nie został zainstalowany licznik do zdalnego odczytu.
Marcin14 
   

VIP


Dołączył: Czw Paź 16, 2014 10:14
Posty: 850
Skąd: Innowa

PostWysłany: Wto Lut 14, 2017 0:00    Temat postu: Re: Budynek 4

No cuż po to wymienili, żeby nie działało. Sprawdziem u siebie i nie mam danych za styczeń i luty, są tylko archiwalne Sad
PawelJ83 
   

VIP


Wiek: 40
Dołączył: Sob Mar 03, 2012 18:46
Posty: 1509
Skąd: Nyska 50

PostWysłany: Pon Mar 06, 2017 22:38    Temat postu: Re: Budynek 4

Czy ktoś z Was zna niejakiego Kamila Miazgę właściciela Renault Megane Scenic o numerach LC61357 ?

Dowód rejestracyjny został znaleziony dzisiaj w garażu podziemnym i czeka u mnie do odbioru

_________________
Adhibe rationem difficultatibus
Odpowiedz do tematu Strona 93 z 95 Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3 ... 92, 93, 94, 95    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Forum Wrocław

  

osiedla Wrocławia:

  Andaluzja Angel Wings Apartamenty Czysta Apartamenty North Apartamenty Piaskowa Apartamenty przy Mińskiej Apartamenty Rakowiecka Aparthotel Invite Atrium Geo Braterska Brzeska 5 Brzozowe Zacisze Bursztynowa Bursztynowe Butterfly Centauris Centrum Maślic Małych Centrum Partynice Centrum Południowe Corte Verona Cybulskiego 20 Czajkowskiego Cztery Pory Roku Giardini Verona Grójecka 10 Hauke-Bosaka Hubertus Huby Impressio Innova Inwestycja w Leśnicy Jana III Sobieskiego Jesionowy Zakątek Justin Center Kępa Leśnicka Kępa Staromiejska Kiełczów (Milart) Korona Kościuszki - Prądzyńskiego Kręta 10 Krzycka 92 Kukuczki (Milart) Kurkowa 14 Lawendowe Legnicka 17 Literackie Lofty Platinum Lokum di Trevi Lokum Mosiężna Maestro Malownicze Małe Wilczyce Mozaika Mój Grabiszynek Muchobór Wielki-Portero Na Księżu Małym Na Życzliwej Nowy Horyzont Oaza Odra House Odra Tower Ogrody Grabiszyńskie Ogrody Halera Ogrody Reja Olimpia Port Ołtaszyn Park Opolska Orion Osiedle Mieszczańskie Osiedle Odkrywców Park Avenue Parkowa Ostoja Parkowe Parkowe (Budnest) Partynice Pastelowy Gaj Piastowskie Planty Zawidawie Pod Dębami Pod Platanami Pod Przyjaznym Adresem Potokowa Pretficza 40 Promenady Wrocławskie Przy Słowiańskim Wzgórzu Przyjaźni Racławicka Park Rezydencja Borek Rezydencja Dąbie Rezydencja Staromiejska Rodzinna Enklawa Różana Dolina Rumiankowe Sky Tower Słoneczne Sady Słoneczny Zakątek Sol De Levante Stabłowice II Stabłowicka 77 Sułowska Supińskiego 6, 6a Szybka ŚRÓDMIEŚCIE odnowa Tarnogaj Tęczowe Tęczowy Raj - Apart House Trinity Residence Verity Rivage Verity Rosa Verity UpTown Villa Blanca Villa Vratislavia Ville Murano Vratislavia Residence Wilanowskie Willa Gardenia Wille przy Potokowej Wojszyce Klasztorna Zacisze Krzemienieckie Zakątek na Wietrznej Zegarmistrzowska Zielona Etiuda Zielona Pergola Zielona Przystań Zielona Wyspa Zielone Stabłowice Zielone Wzgórze Zielony Szelest Zielony Zakątek Zielony Zakątek Murapol Zimowe Ogrody Złociste Jarzębiny II Złota Podkowa Zwycięska Zwycięska 14c

dzielnice Wrocławia:

  Fabryczna Krzyki Psie Pole Stabłowice Stare Miasto Śródmieście

W REGIONIE:
Jelenia Góra Legnica Wałbrzych Wrocław

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama